Viete že?

CrystaliT® je 6x Ekologickejší ako Soľankový Zmäkčovač?

CrystaliT® dokonale chráni pred vodným kameňom s vysokou účinnosťou:

1. Bez používania soli na údržbu.

Na údržbu zmäkčovača vody CrystaliT® nie je potrebná žiadna soľ, čiže náklady sú nulové.

Naproti tomu stojí ročne soľ na údržbu soľankového zmäkčovača priemernú domácnosť okolo 100 Eur. Používaním soľankových zmäkčovačov vody s iónovo-výmennými živicami dochádza k výraznému znečisteniu odpadových vôd. Preto už v 5 štátoch USA je zakázané používanie systémov zmäkčovania vody s iónovo-výmennými živicami.


2. Bez pridania sodíka do pitnej vody.

Zmäkčovač CrystaliT® nepridáva do vody soľ ani žiadne iné chemikálie.

Pri soľankovom zmäkčovači proces zmäkčovania sa realizuje tým, že ióny vápnika a horčíka sa nahrádzajú iónmi sodíka. Čo automaticky zvyšuje sodík v pitnej vode. Ak prijímame veľa sodíka z vody alebo z potravy, ohrozujeme tým svoje srdce, cievy a obličky. Navyše je voda naopak ochudobnená o horčík a vápnik. Pri zmäkčovači CrystaliT® sa do vody žiadne minerály nepridávajú a žiadne sa neodbúravajú.


3. Bez znečistenia vody a pôdy soľou.

Zmäkčovač CrystaliT® nevypúšťa do odpadových vôd soľ ani žiadne iné chemikálie.

Pri každej regenerácii soľankového zmäkčovača je vypláchnutých do odpadu niekoľko kilogramov soli. Odpadová voda zmiešaná so soľou je navyše vysoko agresívna, kanalizácia a čističky odpadových vôd sa preťažujú, žumpy sa rýchlo zapĺňajú a musia sa častejšie vyčerpávať. Slaná voda potom zamoruje spodné vody a pôdu extrémnymi množsvami sodíka. Zvýšený obsah sodíka vo vode je problémom pre viac a viac vládnych orgánov kvôli zdravotnému a ekologickému riziku. Preto už v piatich štátoch USA zakázali používanie soľankových zmäkčovačov.


4. Bez používania elektrickej energie na prevádzku.

Zmäkčovač CrystaliT® na svoju prevádzku nepotrebuje elektriku ani žiadny externý zdroj energie.

Soľankový zmäkčovače je pomerne zložité zariadenie, ktoré na efektívnu prevádzku musí využívať elektronickú riadiacu hlavicu. Preto musí byť zapojený do elektrickej siete.


5. Bez spotreby veľkých množstiev vody na preplach.

Zmäkčovač CrystaliT® sa nevylachuje a neprodukuje žiadnu odpadovú vodu.

Pri každej regenerácii produkuje soľankový zmäkčovač nezanedbateľné množstvá soľou znečistenej odpadovej vody. Na správnu funkciu sa musí každý soľankový zmäkčovač pravidelne preplachovať regeneračným soľankovým roztokom, ktorý je následne vypláchnutý do odpadu čistou vodou.


6. Bez údržby a prevádzkových nákladov.

Zmäkčovač CrystaliT® neobsahuje žiadne pohyblivé súčasti ktoré by sa mohli pokaziť.

Každý soľankový zmäkčovač sa totiž musí pravidelne regenerovať roztokom soli. Preto sa musí nastavovať do jednotlivých fáz: 1. prevádzka, 2. príprava soľanky, 3. nasávanie soľanky, 4. pomalý výplach soľanky, 4. rýchly preplach. Aby toto dokázal, musí využívať riadiacu hlavicu, ktorá riadi jednotlivé fázy regenerácie a prevádzky pomocou motora, klapiek, či solenoidových ventilov. Soľankový zmäkčovač je preto pomerne zložité zariadenie, v ktorom sa môže všeličo pokaziť a náklady na jeho opravu bývajú zvyčajne dosť vysoké. Preto ak chcete soľankový zmäkčovač, vyberte si radšej kvalitnejší, aj napriek tomu že je drahší. Určite sa Vám to vráti...

100% ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ


6-mesačná garancia vrátenia peňazí bez udania dôvodu

Na vyskúšanie ochrany pred vodným kameňom CrystaliT® máte celých 6 mesiacov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti, nám môžete výrobok kedykoľvek počas tejto lehoty vrátiť.​

V takomto prípade Vám vyplatíme celú kúpnu cenu zmäkčovača späť.

Náklady spojené s montážou a demontážou zariadenia však nevraciame ani nepreplácame.

Benefity, ktoré budú automaticky Vaše
so zmäkčovačom CrystaliT®

špirála bez vodného kameňa

DOKONALÉ ODSTRÁNENIE VODNÉHO KAMEŇA

so zmäkčovačom ušetríte za ohrev vody

ÚČINNEJŠÍ A LACNEJŠÍ OHREV VODY

ochrana kávovaru od vodného kameňa

PREDĹŽENÁ ŽIVOTNOSŤ SPOTREBIČOV

zmäkčená voda nevysušuje pokožku

MENEJ VYSUŠENÁ POKOŽKA

so zmäkčovačom menej prachu

MENEJ PRACIEHO PRACHU

so zmäkčovačom hebké prádlo

HEBKEJŠIE PRÁDLO

CrystaliT je ekologickejší zmäkčovač vody bez akýchkoľvek prevádzkových nákladov!